wróżbiarstwo i tarot

Jak uczucie wygląda w kartach tarota?

Aczkolwiek czasem nie potrafi Cię zrozumieć. Musisz się jednak z tym pogodzić, kobiety też nie zawsze potrafią wyczuwać pewne rzeczy. Najważniejsze, że zależy jej na Tobie i jest Wam pisane wspólne szczęście. Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Moc położenie normalne Od zawsze uczucia stanowiły dla Ciebie nadrzędną wartość. Zależy Ci na partnerce i tego samego oczekujesz również od Niej.

Dodany: 2017-11-22 | Komentarze: 6


Twoja dziewczyna doznała niegdyś traumatycznych

Może i dostrzeżesz jej wady – m.in. nieuczciwość, niewierność, przerost ambicji – ale prawdopodobnie rozsądek przegra z ogromnymi emocjami, jakie w Tobie rozbudziła. Nie bez powodu zastanawiasz się nad prawdziwością jej uczuć. Tak naprawdę ona nie jest w stanie nikogo szczerze pokochać. Jaka karta tarota pokazała się wróżce: śmierć położenie normalne Twoja dziewczyna doznała niegdyś traumatycznych.

Dodany: 2017-11-08 | Komentarze: 0


Rady wróżki Gauri na poniedziałek

Paradoksalnie, to że nie wiedziałaś gdzie go szukać okaże się Twoim sprzymierzeńcem. Poznasz go w okolicznościach o których nigdy byś nie pomyślała. Jeśli zachowasz rozsądek, utrzymasz go przy sobie, a w niedalekiej przyszłości założycie rodzinę. Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Mag położenie normalne W najbliższym czasie możesz liczyć na poznanie właściwego mężczyzny. Będzie on przejawiał władcze.

Dodany: 2017-10-16 | Komentarze: 36