Jak uczucie wygląda w kartach tarota?


Aczkolwiek czasem nie potrafi Cię zrozumieć. Musisz się jednak z tym pogodzić, kobiety też nie zawsze potrafią wyczuwać pewne rzeczy. Najważniejsze, że zależy jej na Tobie i jest Wam pisane wspólne szczęście.

Od zawsze uczucia stanowiły dla Ciebie nadrzędną wartość. Zależy Ci na partnerce i tego samego oczekujesz również od Niej. Najważniejsze jest, że nie musisz się martwić, dziewczyna podziela Twe uczucia. Czasem dochodzi między Wami do różnicy zdań, ale to jest normalne w każdym związku. Nawet jeśli ostatnio mieliście ciche dni, sytuacja już niedługo się poprawi.

Twoją wybrankę cechuje ogromne pragnienie miłości. Poza tym jest łagodna, kochliwa, wrażliwa. Czasem optymistycznie patrzy na świat. Niekiedy liczą się dla niej tylko uczucia. Tak więc nie musisz martwić się o to czy Cię kocha. Bardzo jej na Tobie zależy i zrobi wszystko abyście byli szczęśliwi.

Osoba, którą symbolizuje Sprawiedliwość kieruje się rozumem, nie uczuciami. Jest rozsądna, tolerancyjna, wewnętrznie poukładana. Tak więc nie licz ze strony partnerki na wielkie zrywy uczuć. Zależy jej na Tobie, można wręcz powiedzieć, że nie wyobraża sobie życia bez Twej osoby, jednak nie oczekuj porywów namiętności.

Trafiłeś na kobietę z którą możesz budować przyszłość. Chociaż czasami zdarza się Wam pokłócić, dochodzi do różnicy zdań, to jednak przetrwacie ciężkie chwile. Partnerka Cię kocha, podobnie jak Ty kochasz ją. Jesteście dla siebie stworzeni, gdybyście się rozstali Wasze życie straciłoby sens.

Twoja dziewczyna ma mnóstwo energii. Lubi zmiany, ruch i gotowy jest wiele poświęcić, aby pokonać przeszkody, dzielące ją od celu. Bardzo jej na Tobie zależy, jesteś najważniejszą częściej jej życia. Jest Wam pisane szczęście w związku, co więcej założycie rodzinę. Trafiłeś na kobietę z którą śmiało możesz wiązać dalsze plany.

Niestety, ale nie ma na to szans. Mężczyzna o którym myślisz lubi wygodę, dlatego na dłuższą metę Twe dziecko będzie dla niego nie do zaakceptowania, choćby teraz zarzekał się że jest inaczej. Tak więc, jeśli szukasz kogoś kto potrafiłby zaopiekować się Tobą i dzieckiem, to nie jest to mężczyzna którego masz na myśli.

Nasz astrolog radzi:Mężczyzna którego masz na myśli nie nadaje się na ojca. Niestety, ale jest nieodpowiedzialny, nie będzie w stanie zająć się Wami.

Informacje

Dodany: 2017-11-22
Kategoria: wróżbiarstwo i tarot

Tagi dla artykułu

astrolog, dobra wróżka, horoskop majów, karty tarota, szeptunka, wróżenie z tarota, wróżka

Komentarze: 6


noavatar.png
Jimmy 2017-11-24

az spokojnie poczytać

noavatar.png
Kacey 2017-11-24

bajerancki wpisik

noavatar.png
Felix 2017-11-24

pozdro gwoli prozaika, władasz kunszt:)

noavatar.png
Leonora 2017-11-25

bajerancki wpisik

noavatar.png
Deeann 2017-11-25

blog decydująca warstwa

noavatar.png
Shaunte 2017-11-25

bede tutaj niepokoić bo fajnie komponujesz