Twoja dziewczyna doznała niegdyś traumatycznych


Może i dostrzeżesz jej wady – m.in. nieuczciwość, niewierność, przerost ambicji – ale prawdopodobnie rozsądek przegra z ogromnymi emocjami, jakie w Tobie rozbudziła. Nie bez powodu zastanawiasz się nad prawdziwością jej uczuć. Tak naprawdę ona nie jest w stanie nikogo szczerze pokochać.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: śmierć położenie normalne

Twoja dziewczyna doznała niegdyś traumatycznych doświadczeń. Z tego powodu dowiedziała się wiele o sobie oraz w ogóle o życiu. Cierpiała, ale przetrwała. Dlatego też czasami odsuwa się od Ciebie, co Ty odbierasz jako brak uczuć z jej strony. Na szczęście prawda jest inna, ona Cię kocha, pragnie być z Tobą, aczkolwiek nie jest na razie w stanie wymazać złych wspomnień z poprzednich lat.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Cesarzowa położenie normalne

Jesteś osobą dla której uczucia stanowią bardzo istotny element życia. Dlatego mocno przeżywasz każdą kłótnie i wszystko co mogłoby sugerować że dla Twej partnerki nie jesteś najważniejszy. Jednak w tym przypadku przesadzasz, dziewczynie zależy na Tobie. Możesz być pewny jej uczuć.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Kapłan położenie normalne

Niestety, ale Twe obawy nie są bezzasadne. Partnerka ma zawsze wiele spraw ważniejszych od Ciebie. Dopiero gdyby Cię straciła zaczęłaby Cię doceniać. Jeśli chcesz dalej brnąć w ten związek powinieneś wywierać na nią presję, tak aby zobaczyła że jeśli macie dalej być ze sobą , ona musi zmienić swoje postępowanie.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: świat położenie normalne

Twoja wybranka jest osobą otwartą na ludzi, zintegrowaną wewnętrzną. Niestety ale traktuje Cię tylko jako przygodę, pomimo iż zarzeka się że jest inaczej. Jesteś tylko odskocznią, sposobem na zabicie nudy. Tak więc przejrzyj na oczy, jej uczucia nie są stałe, w każdej chwili może zostawić Cię dla innego mężczyzny. Nie ma sensu być z kimś takim.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: koło Fortuny położenie normalne

Niepotrzebnie się martwisz. Zapewne jakieś niezbyt miłe wydarzenia spowodowały to, że nie jesteś pewny jej uczuć, aczkolwiek w głębi duszy, partnerka naprawdę Cię kocha. Powiem więcej, ona nie wyobraża sobie bez Ciebie życia. Tak więc spokojnie czekaj na rozwój wydarzeń. Jest Wam pisane szczęście na całe życie.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Wisielec położenie normalne

Karta Wisielca symbolizuje człowieka, który zapewne powiedziałby o sobie, że „żyje jak w klatce”, po czym z rozpaczą zapytał: i co ja mam teraz zrobić?!... Niestety, nie zna odpowiedzi. Cechuje ją pasywna postawa wobec losu. Ty zostałeś obsadzony w roli plastra na zranione serce. Nie żywi ona do Ciebie prawdziwego uczucia. Zakończ ten związek, im szybciej tym lepiej.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce:

Umiarkowanie tarot – położenie normalne

Twoja wybranka jest osobą szczerą i uczciwą.