Najczęstsze pytania kierowane do wróżki


Jesteś dziewczyną zdecydowanie wyróżniającą się inteligencją na tle rówieśniczek. Czasem jednak wydaje Ci się że przez to coś tracisz, nie potrafisz bawić się tak dobrze jak one. Wiedz że to są jednak tylko pozory, i Ty wyjdziesz na tym zdecydowanie lepiej. Tak więc nie ulegaj jakimkolwiek naciskom z zewnątrz na rozpoczęcie współżycia z partnerem. Zrobisz to po prostu wtedy kiedy będziesz gotowa. Twój chłopak na pewno to zrozumie. Nadaje się on na Twój „pierwszy raz”, ale jeszcze nie teraz.

Potrafisz kierować się rozsądkiem, tak więc wiesz że nie ma sensu ulegać jakimkolwiek naciskom. Współżycie seksualne, owszem, jest ważne, aczkolwiek nie jest to najważniejsza rzecz w związku. Tak więc, jeśli nie jesteś jeszcze gotowa to nie spiesz się, tylko po prostu poczekaj. Nadejdzie niedługo odpowiedni czas na podjęcie współżycia, z którego to będziesz zadowolona zarówno Ty jak i Twój partner, który zrozumie że musicie jeszcze poczekać.

Wróżka potrafi powiedzieć jeszcze więcej!

Karta oznacza że na razie lepiej się wstrzymać. Podjęcia współżycia seksualnego z partnerem wiąże się z ryzykiem. Ponadto jeśli zaczniesz zbyt wcześnie, nie będziesz miała z tego prawdziwej przyjemności. Dlatego lepiej nie uginaj się pod presją chłopaka i otoczenia i poczekaj jeszcze jakiś czas. Twoja decyzja musi być świadoma, kieruj się wiec tylko i wyłącznie własnym rozumem. Wybrałaś właściwego partnera, jednak powinien być on bardziej cierpliwy. Już nadszedł odpowiedni moment na to, abyś zaczęła współżyć seksualnie ze swoim chłopakiem. Oboje dorośliście do tego, by móc to robić. Zdecydowanie umocni to Wasz związek, sprawi ze poczujecie się ze sobą jeszcze bardziej spełnieni. Tak więc nie ma już sensu dłużej zwlekać, odkładanie decyzji o podjęciu współżycia nic już nie da. Jesteś gotowa więc oddajcie się przyjemności. Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na portal http://ezowymiar.pl/wrozka.html

Rozpoczęcie współżycia z partnerem jest jedną z najważniejszych decyzji jakie musisz podjąć. Nie rób nic zbyt pochopnie. Nawet jeżeli Twój partner nalega, Ty kieruj się własnym rozumem. Sama musisz zmierzyć się z tym problemem. Nie będąc gotowa nie ma sensu zaczynać, gdyż będzie się to wiązać w większym stopniu z kłopotami aniżeli z przyjemnością. Poczekaj wiec chociażby kilka tygodni. Obecny chłopak nadaje się do tego abyś rozpoczęła z nim współżycie. Już niedługo będziecie gotowi to zrobić.

Informacje

Dodany: 2017-11-06
Kategoria: Wróżby

Tagi dla artykułu

astrologia, wróżba, wróżka internetowa

Komentarze: 12


noavatar.png
Dallas 2017-11-06

Drzewiej nie studiował remedium istotnie bajeranckiego

noavatar.png
Joya 2017-11-06

Niewymownie się zaczytuje

noavatar.png
Leonardo 2017-11-06

zainspirował się w wpisika

noavatar.png
Federico 2017-11-06

lubie aktualne

noavatar.png
Joseph 2017-11-18

podoba mi się

noavatar.png
Florentino 2017-11-20

przytulnie się przeglądało

noavatar.png
Kurtis 2017-11-20

wynosisz esprit pisany

noavatar.png
Elwood 2017-11-24

pochłonął się w wpisika

noavatar.png
Micheline 2017-11-24

Zafascynowało zgina dotkliwie

noavatar.png
Benton 2017-11-25

Doskonałe dochodowe

noavatar.png
Royal 2017-11-25

wynosisz znamienitego bloga

noavatar.png
Edwin 2017-11-25

pamiętasz bajecznego bloga